Пластичний хірург

0
125

Пластичний хірург
Омолоджуюча ринопластика (омолоджує пластична хірургія)
В області носа вікові зміни проявляються в збільшенні опуклості його спинки, опущенні підстави і кінчика носа, зменшення величини носогубного кута, з плином часу рельєфніше виступають кісткова і хрящова основи носа — він загострюється. Змінюються пропорції особи, при цьому нижня частина зменшується, а ніс та вуха збільшуються.

Тому при виконанні омолоджуючих операцій враховуються ці пропорційні зрушення. Так, наприклад, при підтяжки обличчя нерідко потрібна корекція форми носа з урахуванням новоствореного овалу обличчя під час операції. Омолоджуюча ринопластика в кожному випадку унікальною, тому що виконується з урахуванням індивідуальних особливостей кожного пацієнта. Найчастіше метою операції є підняття кінчика носа, тобто зміна величини носогубного кута, іноді потрібне втручання в області спинки носа.

Клініка ринопластики носа в Києві http://kompaniets.com.ua/ (Україна)
Ринопластика — це хірургічне втручання, метою якого є відновлення або виправлення форми носа, його форми і природних функцій.
Будь-яка клініка ринопластики в Україні проводить операції по корекції носа в 5 основних етапів:

Консультація хірурга-рінопласта, який оцінює всі ризики, обсяги майбутньої операції і ступінь її складності.
Обстеження — кожен пацієнт здає серію необхідних аналізів і обстежується у фахівців перед проведенням операції в клініці ринопластики.
Призначення дня проведення ринопластики носа — відбувається після ознайомлення пластичного хірурга з аналізами пацієнта і висновком фахівців.
Проведення операції — проводиться найчастіше під загальним наркозом протягом, як правило, 3-х годин.
Відновлення — період відновлення проходить зовсім недовго. Всі сліди операції підуть протягом терміну до 2-х тижнів, після чого можна буде повернутися до звичайного життєвого ритму (можливо і раніше).
Клініка ринопластики в Києві
Ринопластика — це корекція зовнішньої форми носа. У деяких випадках в клініках ринопластики проводять операції, які поєднують в собі безпосередньо ринопластику і септопластика (виправлення перегородки носа, або відновлення інших його функцій, що перешкоджають нормальному диханню людини).

Якщо ви незадоволені формою свого носа і вважаєте, що він викривлений, широкий, асиметричний, занадто довгий або ж просто виглядає на ваш погляд зовсім не естетично, зверніться в клініку ринопластики Київ, засновником і головним хірургом якої є Компанієць Олег Анатолійович — досвідчений рінопласт і отоларинголог вищої категорії з солідним стажем.

У нашій клініці ринопластики в Києві ви зможете:

зменшити або вирівняти ніс;
провести ринопластику стінки носа;
прибрати горбочок на носі;
провести реконструкцію носа.
Найкраща клініка ринопластики в Україні, якій ви беззастережно можете довірити свій носик, знаходиться в Києві і працює під керівництвом самого талановитого і професійного хірурга-рінопласта Компанійця Олега Анатолійовича!

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяPrintme
Следующая статьяBitcoin Air

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here