Printme

0
128

Цифровий друк листівок або офсетний, а може друк на різографі?
Шановні клієнти в цьому розділі ми з Вами визначимося з тим, які бувають рекламні листівки, який тип друку краще вибрати, що таке листівка, як зробити унікальні листівки які продаватимуть Ваші послуги

Почнемо з того, що визначимо все-таки що таке Листівка — це листовий поліграфічний продукт, який використовується в абсолютно різних випадках. Дуже часто наші клієнти запитують чому на сайті немає таких розділів як наприклад: друк оголошень, друк листівок, друк прайсів, друк рефератів і т.д., відповідь дуже проста — це і є різновиди листівок, які у нас зібрані в одному розділі з безліччю варіантів для друку. Листівки дуже часто бувають рекламного характеру, адже кожна людина або фірма друкує свою рекламу, щоб люди могли детально ознайомиться з кращими пропозиціями. Кожен вид листівки необхідно дуже ретельно малювати, щоб ні в якому разі людині, якій потрапить рекламна листівка не викликала в нього скучность і нерозуміння, адже це моментально приведе до того, що він просто викине її або не читатиме повністю. Ми радимо приділяє величезну увагу при створенні макета вашими дизайнерами або при складанні технічного завдання для наших дизайнерів. Звертайтесь до наших фахівців на Printme.

Тепер давайте визначимося які листівки ми можемо Вам запропонувати, яка між ними різниця, що саме Вам вибрати якщо у Вас поки немає чіткого розуміння в цьому питанні.

Ми пропонуємо наступні типи друку листівок:
Цифровий друк листівок
Офсетний друк листівок
Тиражування листівок на різографі
Якщо Ви будете знати в чому відмінність між різографі і офсетним друком, або в чому різниця між офвсетной і цифрувати печаткою листівок, Ви обов’язково виберете собі найбільш підходящий варіант, який дозволить Вам зекономити Ваші кошти і отримати саме той результат якого Вам буде достатньо для тієї або іншого завдання. Давайте ми опишемо плюси і мінуси різних типів друку листівок.

Цифровий друк листівок, максимальний формат друку SRA3 (450х320 мм)
Цифровий друк — це сучасний тип друку, який, завдяки висококласному обладнанню, дозволить надрукувати будь-яке замовлення оперативно, якісно і доступно.

Крім друку Ви зможете також замовити у нас величезний перелік пост друкованої обробки: ламинацию, плетіння на металеву та пластикову пружину, термопереплет, листопідбір, порізку продукції на високоточних гільйотинах, биговку, фальцювання, складання на скобу і багато іншого.

Плюси цифрового друку листівок
стабільну і високу якість друку
можливо друкувати дрібні і середні наклади і тиражі з різним вмістом
можливість термінової друку листівок, брошур або іншої поліграфічної продукції
доступна ціна при тиражі до 300 штук
Мінуси цифрового друку:
відносно дорога ціна друку при тиражах від 300 аркушів А3
Замовивши Цифровий друк у нас, Ви завжди будете впевнені у виконанні всіх Ваших замовлень на найвищому рівні, мінімальними цінами і термінами. Завдяки нашому гнучким графіком роботи, Ви зможете надрукувати своє замовлення навіть в Вихідний (поліграфія в вихідний день), а так само зможете за стандартну ціну отримати тираж замовлений ввечері вже на наступний ранок.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяLed люстры
Следующая статьяПластичний хірург

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here