ПМЖ Мальти

0
138

Мальта https://immigrationtomalta.com/pmzh-malty-za-investicii/ відрізняється м’яким податковим законодавством. Бізнесмени зможуть використовувати статус ПМЖ для оптимізації оподаткування. Крім того, республіка уклала договори про уникнення подвійного оподаткування з 60 країнами.

Мальта зручна як «запасного аеродрому». Це невелика держава відрізняється стабільною економікою, і кошти, інвестовані в неї, в значній мірі застраховані від можливих економічних потрясінь.

4 липня 2017 року відповідно до Офіційним повідомленням 189 вступили в силу зміни в державній програмі MRVP (ПМЖ Мальти за інвестиції). Вони торкнулися термінів оформлення, процедури оплати, надання ПМЖ родичам основного заявника, умов проживання на території республіки, юридичного статусу заявника і залежних від нього родичів та ін.

Раніше заявник і його родичі — володарі статусу ПМЖ — мали право перебувати на території Мальти не більше 6 місяців в році поспіль або не більше 10 місяців сукупно протягом 5 років. Тепер всі обмеження на перебування в країні зняті: заявник та інші члени його сім’ї можуть перебувати на Мальті необмежений час або не відвідувати територію республіки зовсім.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here