Електродрель

0
1913

Працювати дриль може від мережі 230 або акумулятора. Також можна зробити спеціальні моделі, які мають знімне харчування і можуть приєднуватися до мережі — Bosch виробляє такі позиції під замовлення. Коштують дорожче стандартних моделей — ціна залежить від комплектації.

Акумуляторна електродриль незамінна, коли немає доступу до розетки, або працювати з проводом просто незручно або важко. Для монтажу під стелею тримати дриль і провід (сам по собі важкий) не має сенсу. Час роботи одного акумулятора залежить від його потужності. Для домашнього використання цілком достатньо і одного акумулятора — можете почекати, поки зарядиться. Професіоналам рекомендуємо тільки дриль з акумулятором або декількома в наборі — поки один живить, другий заряджається, потім поміняєте місцями при необхідності. Professional-серії вже укомплектовані двома акумуляторами. Якщо ви шукаєте де купить электродрель украина недорого заходьте на наш сайт lainer.com.ua.

Мережева дриль не має обмежень по потужності і часу роботи. Єдино, що може бути не зовсім зручним — потрібно мати під рукою розетку або перенесення. Відмінно підійде для тих, хто виконує складання на одному місці. В першу чергу, мережеві дрилі — це впевненість в тому, що заряд не закінчиться в самий невідповідний момент, а запасний акумулятор ще не підзарядився. А по-друге, мережева — легше, ніж дриль на акумуляторі.

Як висновок: крім технічних характеристик, вибирайте ту електродриль, з якої Вам буде комфортно працювати, особливо якщо дриль буде щоденним Вашим напарником.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here