Капсульне нарощування

0
74

Капсульне нарощування https://ivannafarysei.com проводиться тільки після того, як були уточнені всі важливі питання з клієнтками: наприклад, колір, довжина і структура волосків. Також потрібно визначити те, наскільки локони готові до проведеної процедури.

Обов’язково вираховується необхідну кількість пасом, які спокійно будуть витримувати ваше коріння.
Купити донорські волосся безпосередньо можна у мене, широкий вибір кольорів і довжини вам забезпечений.
Весь процес дуже безпечний, тому що враховуються всі нюанси вашої зачіски, моя задача — не нашкодити і не погіршити ваші натуральне волосся.

Вартість нарощування волосся залежить і від довжини, і від кількості пасом. Після того, як визначені всі особливості, можна починати працювати.

З самого початку невеликий локон капсуліруется з кератином спеціальними щипцями. Тепер його можна прикласти до вашого волосся, на пару міліметрів відступивши при цьому від коренів. У відео про нарощування волосся ви можете переконати в цілковитій безпеці під час процедури.
Розігріті щипці на секунду утримуються в місці з’єднання, після чого можна починати формувати капсулу з теплого кератину — раз заходів контролюю сама, прозорі або підібрані під ваш колір волосся.

Кератиновое нарощування, темне волосся
Нарощування волосся капсулами вимагає своєчасної корекції, інакше зачіска буде виглядати дуже неприродно і неохайно. Тому приблизно через три місяці необхідно буде звернутися до майстра. Звичайно, частота індивідуальна — все залежить від типу волосся, подальшого догляду за нарощеними локонами.
Відгуки про нарощування волосся і корекції тільки позитивні — послуги дуже подобаються клієнткам. Для того, щоб повернути зачісці хороший стан, спочатку необхідно акуратно зняти вже відросло локони, потім зробити нову капсулу і повернути її ближче до цибулин волоска. Волосся при цьому можна використовувати ті ж самі, але можна і урізноманітнити шевелюру.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here