Гібридні технології добралися до скутерів

0
219

Китайські виробники швидко відреагували на потреби ринку і випустили серію електричних скутерів з цілком гідними характеристиками. Так, двомісна модель 1500 d QT3 має сучасний дизайн і непогану керованість. Її зовнішні габарити: 1980х700х1160, а база становить 1380 мм. Електроскутер обладнаний мотор колесом 60 вольт / 1500 ват, що живиться від літій іонних батарей ємністю 30 або 40 ампер годин. Більш дешева модифікація використовує свинцево-кислотну батарею, ємністю 27 ампер годин. Споряджений вага скутера, в залежності від типу батарей становить 110-140 кг. Максимальна швидкість електроскутера досягає 45 км / год, а відстань пробігу від однієї зарядки акумуляторів: 50 — 70 кілометрів залежно від типу батарей.

Таке невелику відстань пробігу і є основним недоліком скутерів з мотор колесом. Ще збільшити далі ємність батарей, при використанні свинцево-кислотних акумуляторів нереально, — через їх велику вагу, а літій-іонних, — через високу вартість. На ринку є моделі електроскутерів з максимальною відстанню пробігу понад 100 кілометрів, однак через використання потужних літій-іонних батарей, їх висока ціна доступна лише невеликій кількості покупців. Якщо ви шукаєте де купить запчасти для скутера тоді заходьте на наш сайт shop.alfamoto.ua.

гібридний електроскутер 50qт-15Н
Як же поєднати екологічну чистоту транспорту з хорошим відстанню пробігу і прийнятною ціною? Компанія «Катонге» вирішила піти тим самим шляхом, який вважається найперспективнішим для сучасних автомобілів — гібридизація, тобто поєднання в одному транспортному засобі двох силових установок: бензиновою і електричною. Технологія виробництва компактних бензинових двигунів для скутерів, відпрацьована десятиліттями: вони надійні, потужні, економічні і що важливо, — недорогі у виробництві.

Поєднавши в конструкції одного скутера дві силові установки: бензинову і електричну, компанія «Катонге» разом усунула більшість недоліків, властивих бензиновим і електричним скутерів. Вам потрібно екологічно чистий і безшумний транспорт? — Будь ласка, в режимі електротяги на новій моделі гібридного електроскутера 50qт-15Н, за допомогою мотор колеса потужністю 600 ват, можна проїхати до 40 кілометрів. Максимальна швидкість з електроприводом становить 35 км / год. Трохи не вистачає заряду акумуляторів, щоб повернутися з риболовлі додому? — Немає проблем, — заводимо 50-ти кубовий чотиритактний двигун внутрішнього згоряння з безпосереднім уприскуванням і з максимальною швидкістю до 45 км / год їдемо далі.

Дійсно, потреба проїжджати на скутері значні відстані, виникає не кожен день, але якщо такий випадок виникне, тут як раз і стане в нагоді бензиновий агрегат.Он виступає в якості «запаски», а ще в ролі «підсилювача потужності, тому що в схемі управління своїми гібридними скутерами, китайська компанія «Катонге», реалізувала можливість як почергової, так і одночасної роботи двох агрегатів: бензинового і електричного, наприклад, при заїзді на круту гору.

Вартість такого гібридного скутера, забезпеченого іонним ємністю 24 ампер години, — нижче, ніж у електроскутерів з потужними літій-іонними батареями, що дозволяють проїжджати більше 100 кілометрів від однієї зарядки і в Китаї становить приблизно 2100-2200 доларів. Його вага навіть нижче, ніж у електроскутера, описаного на початку статті і становить всього 99 кг. При цьому гібридний скутер, — теж 2-х місцевий і розрахований на максимальне навантаження 150 кг. А проїхати, в разі необхідності, він може набагато далі. До того ж, — дві силові установки в стільки ж разів збільшують надійність транспорту, адже навіть якщо одна вийде з ладу, — завжди можна дістатися до місця призначення за допомогою справною. Це ще один важливий аргумент на користь гібридного скутера.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here