Ролети, жалюзі, ворота в Києві

0
223

Компанія Майстер Воріт спеціалізується на комплексному закритті прорізів і металлоконтрукцій. Основна місія компанії — впровадження повного спектру робіт по закриттю отворів в будівлях, включаючи: виготовлення та встановлення будь-яких видів воріт; виготовлення та встановлення широкого спектру ролет.

Так само ми виробляємо виготовлення і установку жалюзі всіх видів; виготовлення кованих виробів і подальшу їх установку на об’єкті; установку шлакбаумов будь-яких типів, а так-же виготовлення і установку горизонтальних, вертикальний та інших видів маркіз. У наших правилах — виконувати всі види робіт на найвищому професійному рівні. Якщо ви шукаєте ролети, жалюзі, ворота в Києві заходьте https://mastervorot.kiev.ua/remont-rollet/ і обирайте те що потрібно саме вам.

Відкатні або зсувні ворота один з найпростіших, зручних на сьогодні варіантів воріт. Відкатні ворота придбали свою популярність через те, що у цього типу воріт немає стулок центральних отворів і всього того що створює незручності і труднощі в користуванні іншими типами воріт. Відкатні ворота відкриваються повністю і звільняють більше місця для в’їзду автомобіля або інший разнобразних техніки. Крім того откание ворота заощадять величезна кількість простору так як відкриваються не всередину або назовні, а вбік вліво або право в залежності від вашого побажання.

Відкриваються такі ворота за допомогою паралельних балок які зсуваються і таким чином відкривають або закривають раму воріт і при цьому не використовуються ніяких рейок або напрямних — це одна велика і цілісна конструкція.

Як можна бачити все гранично просто і надійно і це в свою чергу гарантія їхньої надійності і довговічності.

Основні переваги секційних воріт

Високий ступінь тепло і звуко ізоляції
Чи не займають зайвого місця, вся конструкція під стелею у відкритому стані
Високий ступінь захисту
Низький рівень шуму при відкритті і закритті
Сама просунута і передова конструкція воріт для приміщень СТО, гаражів та інших приміщень типу «боксів» мають відмежоване простір — це звичайно ж — секційні ворота — вони на сьогоднішній день є стандарт для приміщень боксового типу не тільки по всій Європі а й у США та решті технологічному світі.

Завдяки своїй конструкції секцій з’єднаних між собою вони дуже компактні і не займають багато цінного простору завдяки тому що відкриваючись секції складався піднімаються в гору під стелю а завдяки конструкції секцій, забезпечує надійну термоізоляцію що допомагає економити ваші гроші на опаленні та звільняють робоче простір що зайвим зрозуміло ніколи не буде! Цей тип воріт славиться своєю національністю і надійністю!

Напевно найпростішим способом закриття отвору воріт, є ролети. Вони компактні, вимагають мінімум місця, вони помітно дешевше інших типів воріт, їх легко автоматизувати, вони прості в установці, не потрібно чистити сніг для того, що-б їх відкрити.

недоліки Переваги
Термін служби менше, ніж у відкатних або розпашних воріт
Низька ціна
Не вимагають місця для відкриття / закриття
Не потрібно чистити сніг для відкриття
легко автоматизуються
Профілі ролетних воріт
Ми пропонуємо широкий вибір профілів від найпростіших і економічних, до супер міцних і надійних. Розібратися, який профіль краще вибрати допоможе наш менаджер.

Розводні ворота
Ворота цього типу найбільш часто використовуються при оформленні будинків і заміських котеджів. Зручна конструкція, можливість виготовити ворота будь-яких розмірів і форм — ось головні причини популярності орних воріт. Але основним їх перевагою є компактність конструкції, адже у відкритому стані їм не потрібно місце для відкату.

Ми займаємося виготовленням воріт всіх типів, в тому числі і орних. Ми виробляємо розсувні ворота на сучасному обладнанні з висококласних матеріалів, що мають сертифікат якості. Своїм клієнтам ми пропонуємо ворота з автоматизованою і неавтоматизованною відкриття. Також Вашим бажанням ми можемо обшити стулки воріт спеціальним гладким і профільованим матеріалом, а також підібрати оригінальне оформлення основного полотну воріт.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here