СТРАТЕГІЯ СТАВОК НА ЖОВТІ КАРТКИ

0
228

Букмекери формують ставки на різні епізоди. Крім класики (на перемогу), популярні і ставки на кутові і жовті картки (РК). Жоден матч у футболі не проходить без порушень, проте не кожен фол серйозно карається. Що ж варто знати, щоб максимально підвищити шанс зірвати куш?

Все починається з правильної оцінки доступних даних. Нижче представлені деякі спостереження, які допомагають орієнтуватися:

Захисники фолят набагато частіше, ніж нападники.
Завжди є пара невитриманих гравців, які із завидною регулярністю заробляють попередження.
Стан турнірній таблиці впливає на ігровий процес. Наприклад, аутсайдери через загрозу вильоту з вищої ліги і тиску з боку тренерів і фанатів часто діють дуже агресивно і постійно ігнорують правила.
Також радиться вивчити всі події і зрозуміти, яке з них найбільш підходять вам. Детальніше читайте именно здесь! На нашому сайті kaprate.ru.

Основні ставки на жовті картки
Більшості клієнтів букмекерських контор подобається ставити на ЖК, хоч для цього й потрібно старанний статистичний огляд прогнозованого події. Гравці зіставляють купу відомостей. Тільки при адекватному розборі ситуації можна претендувати на виграш.

результат

Мається на увазі прогнозування початкової кількості «гірчичників», показаних протягом матчу. Їх число визначається багатьма факторами, які розглянуті нижче.

Беруть участь в турнірах мають нерівну ступінь підготовленості. Відрізняються рівні тактичної і технічної оснащеності. Новачкам краще сконцентруватися на матчах, в яких ці нормативи сильно розрізняються. Зазвичай в таких поєдинках виникають стандартні ситуації для «гірчичників». Погано підготовлений колектив часто нехтує правилами. Недолік майстерності гарантує велику кількість фолів. Багаторазові і відверто грубі порушення незмінно караються. Причому в складі часто є власники відразу декількох ЖК за сезон.

Коефіцієнти можуть спеціально знижувати. Таке відбувається, якщо статистика вказують на прогнозований результат. В цьому випадку можна поставити невелику суму, з негативною форою.

тотал
ТБ або ТМ також користуються великою популярністю серед відвідувачів букмекерських сайтів. При цьому виді прогнозу підраховують число ЖК за зустріч. Можна окремо поставити на тотали суперників і на кожен тайм.

Оформляючи прогноз, треба уважно переглянути попередні зустрічі. Якщо немає часу, то можна обійтися короткими оглядами. Потрібно повністю оцінити ситуацію, наявність вже наявних «гірчичників», психологію колективу. Кінцевий рахунок не має практичного значення? Значить, буде порівняно мало порушень. При інших же розкладах можна стати свідком вельми запеклих і стрімких атак. У цьому випадку очікується багато боротьби і, як наслідок, більше ЖК.

При дербі зазвичай борються непримиренні клуби. Тут порушників на порядок вище. Але враховуйте, що тут коефіцієнти на ТБ низькі, а ризик по ТМ високий.

Пропонується також і окремий тотал. Тут розглядається ймовірність отримання певної кількості ЖК командою. Якщо один із суперників явно не в найкращій формі, то краще поставити на ТБ. Якщо немає турнірній складової і не передбачається боротьби, рекомендується передбачити ТМ.

Треба досліджувати всі значущі деталі. Не можна скидати з рахунків і суддівський корпус.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here