Викладач по вокалу в Харкові

0
223

Засновниця вокальної студії — Ольга Олійник. Будучи солісткою популярного харківського колективу «Pamada Live Trio», вона може поділитися солідними знаннями і концертним досвідом виступів на кращих майданчиках міста!

Про участь в музичних телевізійних шоу із задоволенням поділиться викладач нашої студії вокалу в Харкові — Діана Сукиасян. Професійний преподаватель по вокалу в Харькове, який не тільки навчить вас всім основам вокалу, але й буде працювати над сильними і слабкими сторонами, максимально розкриваючи вас як професійного вокаліста і яскраву особистість! Вона допоможе вибрати репертуар і підготує до участі в концертах і конкурсах.

Дарина Сергіївна Пастухова — універсальний педагог! Вона допоможе знайти свій стиль і розкрити співочий потенціал будь-якого учня, так як давно виступає як сольний виконавець на великій сцені і володіє професійними знаннями в області вокалу!

Алла Зубкова — наш викладач по вокалу в Харкові з 10-річним стажем роботи. Її учні займають топові місця на вокальних конкурсах і фестивалях. Алла Анатоліївна з легкістю знаходить спільну мову з початківцями і професійними виконавцями будь-якого віку, дає унікальні знання і підкріплює це все регулярної роботою над улюбленими композиціями!

З нами ви заспіваєте як соловей!
У нас в студії працює три професійних педагога, тому рекомендуємо записатися на безкоштовний пробний урок і швидше почати заняття! Ми розповімо про ваш потенціал, дізнаємося мети і розповімо план найближчих уроків вокалу!

Кожен викладач вокалу в студії «Solovey» здатний привести вас до вершин, про які ви навіть не підозрюєте:

• у нас працюють фахівці з вищою освітою;

• кожен педагог має досвід концертної діяльності;

• ми використовуємо авторську методику;

• заняття проходять в студії з професійною апаратурою;

• педагог вокалу в Харкові включає в уроки психологічну підготовку артиста і розкріпачення;

• наші викладачі успішно працюють з дітьми від 3 років і з дорослими.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяСлужба CLEANING-SERVICES
Следующая статьяKia Picanto

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here