Пряжа

0
303

Кід Мохер
Мохерові пряжу отримують з вовни ангорських кіз. Варіація волокна кід мохер — це шерсть, яку зістригають з молодих кіз (тому кід — дитяча) віком не більше 6 місяців. Це їх перша стрижка в життя. Таке волокно відрізняється високою м’якістю і товщиною — воно ніжне на дотик, практично повітряне. Ще одна відмінність від класичного мохеру — пряжа матова, у неї менше блиск. У групі кід мохер виділяють також супер кід — найтоншу і ніжну пряжу. Нагадує по тактильним відчуттям шовк, дуже дорогий вид пряжі. Якщо вам потрібна  пряжа кид мохер заходьте на наш сайт nitochki.com.ua.

Особливості пряжі Кід Мохер

Вироби з кід мохеру мають низьку теплопровідність. Це створює відмінний мікроклімат власнику, почуття комфорту і затишку. Мохер — найміцніше вовняне волокно. Відмінно піддається забарвленню. Так як шерсть отримують найчастіше з кіз білого кольору, вона легко піддається обробці барвниками. Речі з кід мохеру виглядають яскравими, об’ємними і пухнастими. При дотриманні техніки прання, сушки і зберігання речі не втрачають свого первісного вигляду багато років. Чи не вигоряють на сонці.

Купити недорого пряжу кід мохер ви можете в нашому інтернет-магазині, оформивши замовлення в кілька кліків. А якщо сумніваєтеся, що краще підійде для конкретного виробу -пише нам в соцмережах або телефонуйте за вказаними на сайті телефонами. Дозвольте собі укутати в обійми найніжнішого вироби з кід мохер від інтернет-магазину Nitochki!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here