Штори і різні способи закриття вікон

0
244

Закриття і відкриття ролет автоматичного типу проводиться спеціальним механізмом — автоматикою. Це зручно, практично і надійно. Тепер для того, щоб створити в кімнаті затишну атмосферу, досить одного натискання на кнопку. Особливо це актуально, коли господар квартир поспішає покинути приміщення.

автоматичні тканинні роллетиЕта конструкція може бути використана також і в офісі, де працівникам не доведеться вставати і переривати робочий процес, щоб більше впустити або, навпаки, зменшити попадання в приміщення сонячного світла. Приміщення буде захищено від сліпучого сонячного світла, пилу, а інтер’єр буде стильним, елегантним, сучасним. Обирайте штори і різні ролети на https://proyom.com.ua/tkanevye-rollety/avtomaticheskie/.

Є можливість також підключити ролети до системи «розумний дім». Це дозволить програмувати час і рівень відкриття — закриття конструкції. Покупець має можливість вибрати тип приводу і вид тканини, які оптимально підійде для Вашого приміщення.

штори
Скільки існують вікон, стільки існують різних варіантів їх закриття.

Спочатку вікнами служили невеликі отвори, через які в приміщення потрапляв свіже повітря і виходив дим від багаття, їх закривали шматками шкури або подобою дерев’яних віконниць.

З розвитком культури і природного бажання до прекрасного і затишку, з’явилися нові способи прикраси вікон. Тепер вони служили не для захисту приміщення, а носили чисто естетичний характер. За часів Стародавньої Греції вперше почали застосовувати полотна тканини у вигляді декоративних елементів.

У період Римської імперії декорування та прикрашання внутрішнього інтер’єру надавали великого значення, з того часу до нас прийшли так звані «римські штори». З Японії — «японські штори».

Що стосується Європи, всі стилі штор брали свій початок від мистецького спрямування тієї чи іншої епохи.

На початку 18 століття стали дуже популярними класичні види оббивки і штор. Їх основні риси, стриманість і симетрія.

У 19 столітті набирає популярності гармонія і не помітність.

З Америки до нас прийшли перші види жалюзі, в подальшому вони стають дуже популярними і вдосконалюються.

Що стосується нашого часу, зараз не потрібно дотримуватися якогось одного стилю, можна все гармоніювати і змішувати, головне знати міру.

Для закриття віконних прорізів існує велика різноманітність засобів і пристосувань. Дуже популярними стали тканинні і мансардні ролети, жалюзі, різні штори, навіть маркізи і прості, але зручні захисні ролети.

Кожен з цих варіантів стане прикраса і захистом Ваших вікон.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДвоколісні велосипеди
Следующая статьяПряжа

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here