Интернет-магазин детской одежды

0
271

Народження малюка — це завжди приємні клопоти, що включають, в тому числі і покупку першої одягу. Втім, безпеку і якість дитячого одягу важливо в будь-якому віці, а в перші дні життя — особливо. Шкіра дитини відразу ж після народження дуже ніжна, чутлива до будь-яких подразників, що вимагає дбайливого догляду і дотику виключно м’яких, приємних на дотик тканин. Саме на цьому і базується основний критерій вибору дитячого одягу, яка повинна бути:

— максимально натуральною;

— комфортною для дитини;

— вільним, не сковувати рухів;

— виготовленої з «дихаючої» тканини, щоб на дитячій шкірі не утворювалося попрілостей.

Підібрати красиві, зручні і одночасно стильні дитячі речі для самих маленьких не так вже й важко на https://modniki.com.ua/, якщо дотримати п’ять важливих правил цього процесу.

Вважається, що найкращий одяг для дитини виключно з натуральної тканини — дихаючої, гіпоалергенної, приємною на дотик. Оптимальним варіантом для вибору в цьому випадку буде бавовна. Саме з нього повинні бути всі речі, що безпосередньо стосуються ніжної шкіри. Решта одягу в своєму складі може мати синтетичні нитки, що робить її більш простий в догляді, практичною і привабливою. Але варто пам’ятати, що повністю синтетичний склад вибирати недоцільно — влітку дитина в ньому буде потіти, а взимку мерзнути.

Малюки ростуть дуже швидко, тому новонародженому цілком можна придбати одяг «на виріст». Правда, в цьому питанні перестаратися не варто. Припустимо, щоб різниця була всього в декількох сантиметрах, інакше дитина буде виглядати неохайно до тих пір, коли НЕ доросте до потрібного розміру. Хлопчикові або дівчинці, які вже почали повзати або робити свої перші кроки, варто підбирати речі вже за розміром, інакше вони в них заплутаються і можуть травмувати себе.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here