Семена подсолнечника от производителя

0
248

Компанія «Агро-Трейдинг Україна» була створена в 2012 році з метою забезпечення українських сільськогосподарських працівників високоякісним посівним матеріалом — оригінальними насінням кукурудзи і соняшнику від кращих світових виробників. За час роботи нам вдалося налагодити контакти з кращими постачальниками першокласної с / г продукції на українському ринку і обслужити величезну кількість вітчизняних фермерів. Ми постійно працюємо над розширенням асортименту і підвищенням якості обслуговування. До сьогоднішнього дня у нас не було жодної відмови!

Наші конкурентні переваги

Український ринок насіння переповнений пропозиціями низькоякісних насіння і дешевої підробки. Співпрацюючи з компанією «Агро-Трейдинг Україна», ви можете бути впевненими, що отримаєте посівний матеріал соняшнику та кукурудзи від прямих виробників або найбільших постачальників з відмінною репутацією. Назвемо лише кілька причин, чому клієнти вибирають наш інтернет-магазин:

великий вибір сортів кукурудзи і соняшнику семена подсолнечника от производителя, що ідеально підходять для вирощування в українських кліматичних умовах;
ми працюємо безпосередньо з виробниками і офіційними постачальниками, що також позитивно впливає на вартість насіння;
продукція поставляється в оригінальних мішках з декількома елементами захисту, в наявності є необхідна документація;
ретельно дотримуємося умови зберігання посівного матеріалу, гарантуємо високу врожайність при дотриманні правил посіву.

Підприємство «Агро-Трейдинг Україна» обслуговує клієнтів з усієї країни, оперативно відправляючи замовлення з перевізником. Ми довіряємо своїм партнерам і замовникам, тому оплатити товар ви зможете після його отримання і перевірки на точці видачі транспортної компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here