Лісовий квартал

0
7709

Негласний закон ринку нерухомості свідчить: якщо хочете знайти краще житло — звертайте увагу на те, яке найбільше обговорюється інвесторами. І з цим важко не погодитися, адже інвестор голосує за ту чи іншу пропозицію власним гаманцем. Тому думка інвесторів сьогодні — ключовий маркер якості для будь-якого житлового комплексу.

На вітчизняному ринку нерухомості в центрі уваги все частіше виявляються новобудови в столичному передмісті. Переоцінене київське житло давно перестало залучати інвесторів столичним статусом, через якого часом забувають про якість будівництва. Зараз саме гідне якість житла стало головним пріоритетом для тих, хто готовий вкладати гроші в нерухомість. Почему инвесторы выбирают новостройки города Бровары — «Лесной квартал» и «Крона Парк»?

Особливе місце в форумних обговореннях займають новобудови Броварів, в числі яких ЖК «Крона Парк» і «Лісовий квартал». У відгуках інвестори називають їх якісним стрибком на тлі більшості новобудов області.

Світовий тренд покупки житла в маленьких містечках дістався і до України. Особливо яскраво це проявляється на прикладі жителів столиці, які втомилися від шуму, суєти і часом не найсприятливішою екологічної обстановки мегаполісу. Багато з них підшукують собі житло за межами Києва, і саме тому істотно виріс попит на новобудови Броварів. Мешканці «Лісового кварталу» на форумах по достоїнству оцінюють високий рівень розвитку інфраструктури цього міста. За їх словами, він не тільки не поступається столичному, а й дає фору в плані зручності і невеликих (у порівнянні з Києвом) відстаней. У пішої доступності від ЖК знаходиться все необхідне: торгові центри, кафе, магазини, кілька парків, спортивні та дитячі майданчики, школи, лікарні і т.д.

Також новобудови Броварів можуть похвалитися вдалим розташуванням в місті. Від «Лісового кварталу», за відгуками, всього за 15 хвилин можна дістатися до станції метро «Лісова» в Києві. Ще ближче знаходиться чудовий сосновий бір — 5-7 хвилин пішки. Саме близькість великого лісового масиву дозволяє зберігати в ЖК і в усьому місті унікальний, екологічно чистий мікроклімат.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here