Оренда виділеного веб сервера

0
10347
Hosting

Оренда виділеного веб сервера — це оренда фізично незалежного обладнання, потужного комп’ютера для використання його в якості хостингу, БД, ftp-сервера, впс сервер і так далі. Тобто, Ви зможете використовувати всі можливості фізичного сервера недорого, навіть не купуючи його. Крім виключення одноразової великої покупки, також Ви виключаєте необхідність фізично піклуватися про залозі, про його періодичному оновленні / заміні і всіх пов’язаних з цим операцій — ніяких амортизаційних проблем. Таким чином, затія з орендою віддаленого сервера вам буде дуже вигідна.

Адже з dedicated server Ви самі зможете встановлювати абсолютно будь-яке ПЗ, застосовувати шифрування і використовувати всю потужність сервера. Число баз даних, поштових скриньок, доменів і піддоменів, сайтів — необмежена кількість. Іноді якась частина інтернет-проекту споживає стільки процесорного часу, що всі інші частини страждають. Тоді ця частина (будь-то веб-сервер, база даних або ін.) Переноситься на виділений сервер. Дешево досить виходить. Тим більше, що менш вимогливі частини можна залишити на VPS, наприклад.

А нерідко найдешевші виділені сервера збільшують дохід через короткий час — за рахунок збільшення швидкості і якості роботи ресурсу, і відповідно збільшення числа обслужених і задоволених клієнтів.

Але потужні dedicated servera орендують не тільки через масштаби проекту, для дешевого хостингу серверів ігор або підвищених вимог безпеки, конфіденційності.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяКардшарінг
Следующая статьяБіткоіни

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here