Кардшарінг

0
191

Як правило, смарт-картка знаходиться у Вашому DVB-плату, ресивер (приймач) або кард-рідер, які підключені до Інтернету. Цей пристрій є сервером, до якого підключаються інші ресивери (приймачі) для дешифрування сигналу з супутника, як якщо б у них стояла своя карта доступу. Як необхідну технічного умови використання кардшарінга, можна відзначити необхідність наявності постійного зв’язку через локальну мережу або Інтернет. Для нормальної роботи буде достатньо каналу в 64 кбіт / сек., Але з’єднання повинно бути досить стабільний. Ідеальними є технології доступу FTTB, xDSL, ADSL або виділена лінія.

Так як системи умовного доступу і кодування супутникового телебачення постійно вдосконалюються, пропорційно зростає й інтерес до кардшаринг.
Довжина ДЕШИФРОВАНОГО ключа в багатьох випадках не перевищує 16 байт, для багатьох користувачів домашнього інтернету не представляє ніяких складнощів трансляція його в мережу. Це призвело до того, що стали з’являтися мережеві групи користувачів, в яку можна вступити, передаючи дешифрований ключ. А користувачі платять власнику сервера гроші, за можливість отримувати дешифрований ключ. Вартість перегляду кінцевим користувачам знижується в рази і зазвичай становить не більше $ 5 за пакет на відміну від легального перегляду яка значно вище.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here