Крапельна стрічка

0
319

Невід’ємна частина системи зрошення — стрічка для краплинного поливу. Сьогодні вона широко застосовується з метою оптимізації доставки рідини для дозованого вкопування її безпосередньо в прикореневу систему рослин. Вона ефективно застосовується на великих і малих зрошуваних площах, економлячи ресурси і час. Крапельна стрічка капельный лента купить за доступною ціною може бути куплена в інтернет-магазині MarketSV.

Різновиди і переваги

У каталозі представлено широкий асортимент продукції двох видів — емітерний і щілинний. Перша категорія виробів є плоскі крапельниці (емітери) з каналами у вигляді лабіринтів, які вбудовані в стрічку на конкретному відстані одна від одної. Вони бувають некомпенсованими і компенсованими. Зменшення кроку між емітером підвищує вартість подібної стрічки. Створювані в крапельницях турбулентні потоки сприяють їх самоочищення. Настільки велика стійкість до засмічення — безперечна перевага емітерний крапельної стрічки.

Продукція другого типу — стрічка, по всій довжині якої вбудований лабіринтовий канал, що нормує її витрата і уповільнюючий швидкість подачі рідини. Водовипускні щілини виконані на необхідній відстані лазером, запобігаючи зовнішнє засмічення, вростання коренів і пошкодження комахами.

Представлені на сайті моделі відрізняються також:

витратою води з 1 емітера;
робочим тиском;
товщиною стінки;
діаметром труби;
інтервалом між крапельницями.
Вибрати найбільш підходящу до конкретних умов використання продукцію допоможуть наші кваліфіковані консультанти.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here