Сенсорные стекла impulse. В Компании VendingPro можно заказать сенсорные панели нестандартных размеров

0
119

Компанія VendingPro використовує для виробництва інформаційних і платіжних терміналів сенсорні панелі виробництва компанії Impulse, так само сенсорні скла продаються окремо для ремонту терміналів і застосування їх в інших пристроях, таких як комп’ютерні монітори. За допомогою тачскрін Impulse можна перетворити звичайний комп’ютерний монітор в сенсорний екран, підключивши його через порт USB.

Технологія сенсорного скла

Технологія роботи теплової сенсорної панелі проста — перетин, зроблене горизонтальними і вертикальними інфрачервоними променями, за допомогою світлодіодів, розташованих по периметру сенсорної панелі, розривається при торканні екрану будь-яким предметом більше трьох міліметрів в товщину. Апаратна частина пристрою визначає точку, в якій промінь був перерваний, і передає інформацію про розрив на комп’ютер, до якого він підключений. Сенсорные стекла impulse. В Компании VendingPro можно заказать сенсорные панели нестандартных размеров. Оскільки розміри сенсорного скла в точності відповідають розмірам екрану, на який встановлюється сенсорне скло, то точка переривання променів буде знаходитися в точності під предметом, що переривають промені.

Інфрачервоний сенсорний екран зроблений з міцного розжареного скла, це забезпечує підвищену міцність і захист монітора, до якого воно прикріплене. Сенсорні панелі складаються з алюмінієвої рамки, і пластмасового кожуха з лицьового боку. Плати з інфрачервоними світлодіодами знаходяться під лицьовою пластиковою рамкою з торця. Навпаки плати зі світлодіодами розташована плата з приймачами інфрачервоних променів. У місці, де переривається інфрачервоний промінь, вводяться дві координати по вертикальній і горизонтальній осі. Після обробки драйвером сигналу йде спрацьовування на екрані аналогічна натисканню лівої кнопки мишки підключеної до комп’ютера.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here