Встановлення теплолічильників

0
235

На сьогоднішній день на ринку України надано дуже велика кількість моделей і видів теплових лічильників https://t-oblik.com/. В нижче приведеній таблиці надані одні з кращих моделей лічильників тепла. У таблицях, закладені всі витрати такі як: вартість приладу, виготовлення проектної документації, монтажні роботи. За умови стандартного монтажу!

Щомісяця мільйони сімей по всій країні задаються питаннями: як знизити споживання тепла і як платити менше за комунальні послуги? Система формування тарифів та самі нормативи досить далекі від ідеалу. Більшості користувачів доводиться оплачувати шалені рахунки за опалення при тому, що якість такого опалення досить низька. Ще один момент — все повинні платити не пропорційно використаній кількості ресурсу, а відповідно до нормативів, які дуже далекі від реальної ситуації.

Саме тому установка лічильника тепла в квартирі є практично єдиним реальним способом почати економити. У такому випадку ви, як споживач ресурсу, будете оплачувати тільки ту вартість тепла, яку фактично витрачаєте.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here