IT-освіта і курси

0
240

Отже, Ви вирішили пов’язати своє життя з комп’ютерними технологіями і здобути освіту, яке відкриє двері в нову професію. Або Ви вже працюєте в сфері IT і хочете підвищити свою кваліфікацію. І тут перед Вами виникає дилема: які курси програмування вибрати.
Ці поради допоможуть розібратися в різноманітті навчальних закладів і зупинити свій вибір на тих курсах, які відповідають вимогам ринку. Все курсы на сайті https://recoursia.by/.

Як відомо, попит народжує пропозицію. Професія айтішника стає все більш популярною, відповідно, зростає і кількість курсів, що пропонують отримати IT-освіта. У їх числі і так звані курси-одноденки, діяльність яких спрямована на єдиний результат — швидкі гроші. Вони пропонують за короткий час навчити Вас всім премудростям IT-професії. В реальності після такого «навчання» нічого, крім витраченої на ці курси суми, у Вашій пам’яті не залишиться. Вивчення інформаційних технологій — далеко не найлегший процес, тому за тиждень або навіть місяць освоїти цю дисципліну НЕ получітся.І якщо Ви все-таки визначилися з освітньою установою, обов’язково дізнайтеся, в яких умовах буде проходити навчання і який матеріально-технічною базою розташовують курси . Буде дуже сумно, якщо Вам доведеться займатися в орендованій аудиторії якогось вузу.

Багато курсів гарантують працевлаштування після їх закінчення. Здавалося б, величезний плюс на користь вибору подібних навчальних центрів. Насправді, такі обіцянки так само реальні, як сніг у пустелі. Доведемо це на прикладі простого математичного рівняння. У ньому успішне працевлаштування — це 100%: знання, отримані на курсах (33,3%), старання самого студента (33,3%) і компанія-роботодавець (33,3%). Посудіть самі, як навчальний заклад може вплинути на всі три доданків? І якщо курси можуть гарантувати якісні та актуальні знання, то змусити Вас добре вчитися, виконувати домашні завдання і вже тим більше вплинути на IT-компанію вони точно ніяк не зможуть.

Перш ніж зробити вибір на користь тих чи інших курсів, спочатку вивчіть їх сайт. В епоху інформаційних технологій саме веб-сайт є обличчям компанії. Він повинен бути зроблений якісно — адже як може установа давати гарне IT-освіта, якщо воно не здатне знайти кваліфікованих фахівців для розробки і оформлення свого сайту. Також там повинна бути детальна інформація про кожну з дисциплін і про викладачів. Крім цього на сторінці повинні бути відображені умови навчання та контактні дані, які підтверджують, що компанія реально існує. Вміст сайту має дати Вам максимально достовірну інформацію про курсах.

Не зайвим буде також вивчити відгуки про курси. Знайти їх можна як на сайті навчального закладу, так і на тематичних форумах. Увагу слід звернути на відгуки за останні кілька місяців. Але пам’ятайте: часто більше половини відгуків в Інтернеті можуть бути фейковий або проплаченими. Тому також можна запитати поради друзів або знайомих, які вже закінчили подібні курси або давно працюють в сфері IT.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяДапоксетін
Следующая статьяПечать баннера

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here