iPhone

0
128

iPhone — практично єдиний маленький флагман на ринку
Мова, звичайно ж, про iPhone SE. Сьогодні в Україні його можна придбати за 480 доларів, що, в порівнянні з іншими флагманами не так і дорого. А головне — отримати практично всі можливості топового iPhone 6s в компактному корпусі. Повірте, є люди, кому це потрібно! Серед Android пристроїв можу протиставити йому лише Sony Xperia Z5 Compact, але він таки більше і має ряд недоліків. Хоча гідності у нього теж є, але в підсумку дивимося на габарити і вартість. Він обійдеться або дорожче, або в ту ж вартість, але продасте ви його явно дешевше, ніж SE. Якщо ви шукаєте айфон 8 plus 64 гб золотой заходьте на наш сайт stylus.ua.

Довгострокова підтримка
На завершення цієї розповіді я підготував хороший козир iPhone! Якщо ви купуєте новий iPhone, ви можете бути впевнені на 100%, що відразу після виходу нової версії iOS (проміжної, або мейджерной), ваш смартфон точно отримає це оновлення. Тут важливо три моменти:

отримає точно
отримає відразу
Ви отримаєте той експірієнс, який задумали дизайнери і розробники.
Річ у тім, серед Android-пристроїв поновлення отримують не всі. Навіть не всі флагманські моделі, що вже говорити про смартфони середнього або доступного рівнів? Але і ті, що отримують, отримують нові версії ОС з великими затримками, іноді аж до виходу наступного глобального оновлення ОС. Але і це не все! Google створює красиву ОС з безліччю нововведень, частина з яких ріже виробник, а частина ви просто не побачите через сторонніх оболонок.

Звичайно ж, цей пост — не керівництво до покупки саме iPhone. Це саме відповіді на питання: «А чому потрібно купити саме iPhone?» І, по більшій мірі, це саме факти, а не аналітика. У інших смартфонів теж є свої плюси, тому, незабаром чекайте продовження у вигляді матеріалу: «Чому потрібно купити смартфон на Android?»

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here