Види і типи електронних сигарет

0
325

Цю статтю я вирішив написати для допомоги людям тільки початківцям парити і людям вже мають досвід ширяння, але бажаючим краще розбиратися в видах і типах електронних сигарет. Ця стаття повинна допомогти визначитися яку електронну сигарету купити і які вони бувають в принципі.

Принцип будь-якої електронної сигарети залишається незмінною з 2003 року, коли в Китаї була придумана перша електронна сигарета. За великим рахунком все Елсіг — це батарейка + випарний елемент (суміщений чи ні з колбою для рідини). З 2003 року технології зробили крок дуже далеко і якість батарей, резервуарів і випарників не стоїть на місці. Але давайте підемо по порядку.

батареї:
Існує 2 основних типи батарей або як їх називають батарею належним чином (ББ):
1.Механіческіе моди (мехмоди);
2.Батарейние моди.
Механічні моди — це позбавлені будь-якої електроніки «оболонки» для батарей з єдиною кнопкою для замикання контакту. Основним плюсом простої конструкції є її надійність і невибагливість, але простота так само вимагає досвіду в частині вибору відповідних інших компонентів електронної сигарети.
Батарейні моди — найбільш поширений варіант. Зустрічаються моди в яких акумулятори вбудовані, є варіанти зі змінними акумуляторами. Змінні акумулятори бувають 3-х основних видів 18650, 26650 і 18350 (розрізняються розмірами, тому рекомендую почитати в описі мода з якими акумуляторами він сумісний). Батарейні моди користуються заслуженою популярністю, так як можуть надати парильників купу корисних «булочок». Зараз на ринку можна знайти моделі батарейних блоків, що володіють такими функціями:
-варівольт = зміна напруги в залежності від використовуваного випарника;
— варіватт = зміна потужності в залежності від використовуваного випарника і бажаного напруги (найбільш просунутий варіант);
— телескоп = можливість змінювати довжину мода і використовувати різні типи акумуляторів;
— дисплеї = тут особливо говорити нічого, на дисплеї виводиться купа корисної інформації (напруга, потужність, кількість затяжок, рівень заряду і багато іншого в залежності від моделі);
— passtrue — можливість парити прямо під час зарядки (актуально для невеликих батарейних блоків з вбудованою батареєю). Якщо ви шукаєте де придбати бак для электронной сигареты заходьте на наш сайт https://thevapery.com.ua/mody/boxmody.

Випарники:
Існує 3 основних типи випарників про які ви неодноразово читали на сторінках інтернет магазинів або про які прочитаєте нижче:
-необслужіваемие атомайзери;
-атомайзери з замінним випарним елементом;
-обслужіваемие атомайзери або ОА в простонаречіі.
1.Необслужіваемие атомайзери — випарники складаються з колби для рідини і намертво впаянного в неї випарного елемента (пружини). Єдине що можна зробити — це долити рідина, але в процесі використання пружина буде обростати нагаром і з’явиться необхідність повної заміни. Основним плюсом такого рішення є простота використання. Чесно скажу, що вважаю цей вид вимираючим і єдине застосування бачу в якості «подменка» на випадок виходу з ладу основного випарника. Відразу обмовлюся, що є безліч «кулібіних», які знаходять спосіб розібрати, перемотати і зібрати обслуговуються атомайзер, але це завдання не з легких і в більшості випадків призводить до повної непридатності випарника електронної сигарети.
2.Атомайзери зі змінними випарниками. Особливістю конструкції є можливість заміни випарного елемента (coil). Цей вид Атомайзери найбільш поширений і зручний. Єдиною турботою є своєчасна покупка нових елементів відповідають вашому Атомайзери. Витрати не в приклад менше, ніж куріння звичайних сигарет. Існує кілька основних конструкцій випарників, але найбільш популярні і якісні — двоспіральні від Eleaf і Innokin. З точки зору конструкції колби основною відмінністю є верхнє або нижнє розташування випарника, що по суті важливо тільки для температури пара.
3.Обслужіваемие атомайзери (ОА). Це найбільш трудомісткий вид атомайзера, але дає в підсумку найякісніший пар! Суть конструкції полягає в тому, що є легкий доступ до нагрівається пружині і смачивающей її нитки, що робить перемотування оних легкою. Часто розміри ОА великі, але це йде тільки в плюс простоті перемотування. Ємність для рідини, як правило, додається і легко схемна.

Сподіваюся ця стаття допоможе простіше орієнтуватися в світі електронних сигарет. Початківці парильники можуть зрозуміти що до чого і в якому напрямку рухатися. Найближчим часом планую опублікувати «поради початківцям парильникам».

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here