Бітум

0
253

Бітум — це продукт переробки нафти або виділений з гірських порід, що представляє собою суміш різних органічних високомолекулярних сполук (асфальтени, смоли, масла), що включають в свій склад сірку, азот та інші елементи з періодичної таблиці. Слід підкреслити, що бітум — це саме суміш, яка не має постійного якісного і кількісного складу. Ведное влияние битума більш детально на сайті http://reporter.zp.ua.

Бітум володіє запахом. Наявність запаху свідчить про те, що присутні речовини, здатні переходити з рідкого або твердого стану в газоподібний стан. Якщо залишити відкритою пляшечку з духами, то через деякий проміжок часу вона буде порожня. З бітумом такого не відбувається, тобто запах є, але немає повного випаровування в нормальних умовах. Для інтенсивного виділення шкідливих речовин з бітумсодержащіх покрівельних матеріалів потрібен певний температурний режим.

Як виробляють покрівельні матеріали із застосуванням бітумів? Всі рулонні покрівельні матеріали отримують нанесенням на основу (картон, полотно, стеклохолст і ін.) Декількох шарів бітуму певного складу, що застосовується для виробництва покрівельних матеріалів. В процесі виготовлення покрівельних матеріалів з бітумної просоченням бітум підігрівають до встановленої техпроцесом температури, природно, що з’являються в виробничому приміщенні леткі сполуки з бітуму. Після того, як ми сформували покрівельний рулон, він охолов і приймає температуру навколишнього середовища — летючих вуглеводнів стає набагато менше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here