Антицелюлітний масаж

0
270

Антицелюлітний масаж http://moulin-rouge.kiev.ua/ru/bodi-massazh — найпопулярніший масаж французьких зірок. Нехірургічне глибокий вплив на підшкірно-жирову клітковину створює потужний ліфтинг-ефект (переважно за рахунок скорочення жирових клітин), безопераційне моделювання красивої фігури, «ліплення» витончених пропорцій.

Оригінальна техніка чудово справляється з локальними жировими відкладеннями, є альтернативою ліпосакції. Кращий масаж для відновного періоду після хірургічної ліпосакції, так як має найсильніший ефект, що підтягує, шкіра скорочується і «підбирається» буквально на очах.

Певні прийоми дозволяють пропрацювати кожен сантиметр тіла, обійти важкі ділянки (варикоз). Масаж проводиться по всьому тілу і дозволяє підтримувати фігуру в ідеальному стані. Він незамінний під час дієти, при різкому зниженні ваги для досягнення максимального естетичного результату.

Антицелюлітний масаж — це основа здоров’я і краси шкіри. Унікальні пластичні маніпуляції зменшують набряклість целлюлітних зон, покращують мікроциркуляцію, сприяють виведенню токсинів з жирової тканини, скорочують товщину і щільність підшкірно-жирових відкладень. Даний вид масажу прискорює розщеплення жиру.

Больові відчуття у всіх різні. Хтось засинає, хтось терпить, це залежить від індивідуальних особливостей. Дивлячись у дзеркало, ви вже можете візуально бачити ефект від масажу і будете сильно здивовані, що залізли в ті джинси, які були безнадійно малі.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here