Вплив вихлопних газів дизелів

0
305

Влияние выхлопных газов дизелів відбувається і в транспорті по дорозі на роботу і з роботи.

Чим шкідливі вихлопні гази дизеля для людини — токсини, що містяться у вихлопі дизелів, надають дуже шкідливий вплив на здоров’я людини. Наслідки їх впливу можуть проявитися відразу ж після вдихання вихлопних газів дизеля, іноді вони виявляються через роки.

Високі концентрації оксидів азоту викликають головний біль, втрату свідомості, а також подразнення дихальних шляхів. Діоксид сірки, їдкий газ викликають гостре роздратування очей, носа і горла.

Формальдегіди та інші вуглеводні у вихлопних газах дизельних двигунів викликають рак у лабораторних гризунів і, можливо, викликають рак у людей при впливі протягом року. Також рак легенів був виявлений у працівників, які піддавалися дії вихлопних газів дизельних двигунів на протязі 10-20-ти років.

Хоча не існує єдиний стандарт для вихлопних газів дизелів, зміст окремих хімічних речовин в них регулюється в багатьох країнах.

Так, Американська конференція промислових гігієністів (ACGIH) запропонувала граничні значення часток для вихлопних газів дизельних двигунів.

Деякі дослідницькі центри (національні та міжнародні) вивчають різні речовини в навколишньому середовищі на предмет, чи можуть вони викликати рак. Американське онкологічне товариство робить оцінки ризиків на основі фактичних даних, отриманих при дослідженні в лабораторії тварин і людей про вплив токсинів у вихлопі дизелів на виникнення раку легенів.

Міжнародне агентство МАІР по вивченню раку, яке є частиною ВООЗ — Всесвітньої організації охорони здоров’я прийшло до висновку, що вихлоп дизельних двигунів є концерогенное для людини.

Чи можна зменшити вплив вихлопних газів дизелів на людину?

Дизельний вихлоп може привести до ряду проблем зі здоров’ям, у тому числі, і до раку легенів. Тому необхідно проводити відповідні заходи, щоб знизити негативний вплив вихлопу дизелів на людину.

По-1-х, оскільки основний вплив шкідливих газів відбувається поблизу автомагістралей, урядові постанови можуть бути ефективними в обмеженні цього впливу.

Якщо ви піддаєтеся впливу вихлопних газів дизелів на роботі, то на робочому місці повинні бути засоби індивідуального захисту, такі як респіратори, робоче місце повинно добре вентилюватися. Після роботи необхідно переодягатися, мити руки, продукти харчування повинні бути видалені з робочої зони.

Необхідно скоротити час роботи дизельних двигунів на холостому ходу.

Таким чином, необхідно максимально використовувати методи і засоби захисту від шкідливого впливу вихлопних газів дизельних двигунів, щоб позбавити себе від проблем зі здоров’ям.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here