Оренда авто в Молдові

0
164

Багато хто не уявляє своє життя без автомобіля. Це і престиж, і мобільність, і комфорт. Але що робити, коли немає можливості користуватися своїм транспортним засобом? У цьому випадку ідеальний варіант — це взяти в оренду автомобіль в компанії «Goodauto»! Прокат машин в Кишиневі — це прекрасна можливість вільно пересуватися і планувати свій день. Ми забезпечуємо міжнародні стандарти обслуговування, пропонуючи своїм клієнтам послуги найвищої якості. Найвигідніша аренда авто молдова!

«Goodauto» має в своєму розпорядженні самим великим автопарком — більше 50 машин різних моделей з ручною або автоматичною коробкою передач. Наявність власного автосервісу — запорука надійності і ідеального технічного стану всіх наших транспортних засобів. Рік випуску самого «старого» автомобіля датується 2009 роком. Ви можете орендувати машину строком від одного дня до декількох місяців. При наданні послуги «renta-car» компанія «Goodauto» здійснює безкоштовний трансфер в / з аеропорту.

«Goodauto» — одна з найбільших компаній в Республіці, яка надає машини напрокат і пропонує старі авто в Молдові на продаж економ і преміум-класу, а також здійснює авто обслуговування різних святкових заходів та VIP-делегацій. За 7 років роботи ми завоювали репутацію надійних партнерів і встановили міцні, довгострокові відносини з нашими клієнтами!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here